- Przysmaki ujęte w tej kategorii to suszone w niskich temperaturach jednogatunkowe mięsa. Proponujemy je w trzech wariantach: łatwo-podzielnych pasków, które sprawdzą się w każdej sytuacji (nagradzanie podczas pracy, treningu, zabawy, spaceru itd.), trochę twardszych 3-4 cm kawałków o podobnym zastosowaniu oraz znacznie twardszych płatów, które znajdują zastosowanie jako gryzak dla szczeniąt oraz dorosłych psów małych i średnich ras.

- Z uwagi na bardzo wysoką zawartość białka przysmaki znajdują również zastosowanie jako karma uzupełniająca, a w razie konieczności lub potrzeby mogą w całości zastąpić posiłek. Pamiętać warto przy tym, że nasze przysmaki są wysokoenergetyczne. 

- Mięso poddawane jest długotrwałemu suszeniu ciepłym powietrzem, a zastosowany odpowiedni proces suszenia w niskich temperaturach, pozwala na zachowanie wszystkich wartości odżywczych.

- W znakomitej większości korzystamy z mięs pochodzenia polskiego, ale nie tylko, jak np. w przypadku ryb lub mięs sezonowych.

- Nasze przysmaki produkujemy wyłącznie z całych kawałków mięsa. Wykorzystujemy do tego jedynie mięso mięśniowe, które pozbawione jest tłuszczu, błon, kości itp. Suszenie odbywa się bez udziału jakichkolwiek konserwantów, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku, aromatów, soli oraz przypraw. 

- Na jeden kilogram przysmaków składa się od 3 do 4 kilogramów surowego mięsa, zaś w przypadku ryb ta ilość wzrasta.

- Nasze przysmaki cechuje bardzo wysoka zawartość białka oraz witamin A, E i D3, które wspomagają metabolizm i wzmacniają kości.

- Optymalna zawartość tłuszczu i włókna surowego sprawia, iż przysmak jest idealny dla psów z nadwagą i wrażliwym układem pokarmowym, a obecność w naszej ofercie takich mięs jak królik, wieprzowina, dziczyzna (3 rodzaje) i ryba (4 rodzaje) sprawia, że także psy z alergiami pokarmowymi znajdą coś dla siebie.

- Suszone mięso doskonale czyści kamień nazębny, wzmacnia dziąsła i likwiduje przykry zapach jamy ustnej - aby taki stan rzeczy się utrzymał, należy systematycznie podawać tego typu przysmaki, a także twardsze gryzaki.

- Warto zwracać uwagę na proces wytwarzania przysmaków, gdyż tylko suszenie daje nam gwarancję bezpieczeństwa, zaś wędzenie, grillowanie czy wypiekanie często niesie za sobą ryzyko wystąpienia nietolerancji pokarmowych, a w dłuższym okresie także poważniejszych problemów zdrowotnych. 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl